Arvamusrännaku strateegiapäeval tehakse kokkuvõtteid ideekorje tulemustest

Arvamusrännaku meeskond korraldab 14. detsembril Tallinnas strateegiapäeva, mis toob kokku arutelujuhid üle Eesti, et üheskoos poliitikakujundajatega teha kokkuvõtteid Arvamurännaku raames esitatud ideedest ja ettepanekutest strateegia „Eesti 2035“ tegevuskava uuendamiseks.

Strateegiapäev peetakse 14. detsembril kell 13.00-17.00 Tallinnas Erinevate Tubade Klubis (Telliskivi Loomelinnakus). Strateegiapäeva raames kohtuvad arutelujuhid ja poliitikakujundajad, et ühiselt tagasisidestada, mida Arvamusrännakul osalevad inimesed võimalike lahendusettepanekutena välja tõid ning kas ja kuidas poliitikakujundajad neid ideid ellu saaksid rakendada.

Sündmuse lõpetab näitleja Henrik Kalmeti stand-up „Eesti 2035“ Arvamusrännaku teemal ja sellest on oodatud veebi teel osa saama ka kõik need, kes osalesid aruteludel üle Eesti. Etendus algab 14. detsembril kell 16.30 ja seda saab vaadata otse veebilingilt: https://www.youtube.com/watch?v=ldFi1JqUDcE . Etendus on järelvaadatav seitsme päeva jooksul, kuni 21. detsembrini.


Palume registreerida oma osalemine strateegiapäeval hiljemalt 6. detsembriks tagasiside vormis või kirjutades arvamusrannak@arvamusrannak.ee. Täpsema info ja päevakava leiad siit

Eelmine
Arvamusrännaku kuu kulmineerub arutelude nädalavahetusega, kokku on kirjas 130 arutelu
Järgmine
Arvamusrännaku strateegiapäev toob kokku poliitikakujundajad ja arutelujuhid üle Eesti

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: